WOŚP zagra także na gryfickim basenie...

Gryficka pływalnia organizuje zawody w aquathlonie. W ten sposób już po raz drugi włącza się w tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przyłączysz się do nich?

Już za kilka dni odbędzie się 27. finał WOŚP. Po raz drugi razem z orkiestrą Jurka Owsiaka zagra także gryficki basen. Pływalnia organizuje zawody w aqathlonie w ramach akcji „Policz się z cukrzycą”.

- Pieniądze z opłat startowych, czyli cegiełek trafią do puszki WOŚP, a następnie przekazane zostaną do gryfickiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gryficach, z którym ściśle współpracujemy – informuje reporterkę SuperPortalu24 kierownik gryfickiej pływalni Łukasz Uldynowicz – opłata startowa - cegiełka - to minimum 20 złotych.

Zapisy na zawody, które odbędą się w sobotę 12 stycznia, już trwają. Ich celem, oprócz tego najważniejszego – wspólnego grania z Jurkiem Owsiakiem, jest m.in. popularyzacja aquathlonu w tym pływania oraz biegania, oraz popularyzacja triathlonu jako dyscypliny olimpijskiej, a także promocja zdrowego stylu życia.

Sobotnia impreza podzielona będzie na dwie części: pływanie na długości 200 metrów oraz biegi na dystansie 4 kilometrów. Drugi etap zawodów rozpocznie się po kilkunastominutowej przerwie pozwalającej zawodnikom przygotować się do biegu.

Aby zapisać się na zawody należy wysłać wiadomość na adres mailowy kierownik@plywalnia.gryfice oraz w dniu zawodów w godzinach od 7.00 do 9.00 w biurze zawodów. Uwaga! Ilość miejsc w zawodach ograniczona.

Więcej informacji na Facebooku Basen Pływalnia Gryfice.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia