Walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze Zarządu OR PZERI

W miniony czwartek (28.06.) w płotowskim Domu Kultury odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze Zarządu Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koło w Płotach. 

Po przywitaniu przybyłych licznie na zebranie członków Związku oraz miłych słowach powitania od zaproszonych gości - w tym Starosty Powiatu Gryfickiego Kazimierza Sacia, przystąpiono do omawiania głównych punktów spotkania. Wśród nich znalazły się m.in podsumowanie kadencji dotychczasowego Zarządu, wręczenie podziękowań za bogatą działalność i wsparcie udzielane członkom Koła oraz wytyczenie głównych celów przyszłego działania. Ponadto Starosta Powiatu Gryfickiego Kazimierz Sać uhonorował odznaczeniem Złotego Gryfa Panią Krystynę Morgiewicz, która po 15-latach działalności przestała pełnić funkcję Przewodniczącej PZERiI w Płotach. Nie zabrakło również podziękowań za zaangażowanie oraz znaczący wkład pracy społecznej na rzecz emerytów, rencistów i osób niepełnosprawnych w Gminie Płoty.

Funkcję nowej Przewodniczącej Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koło w Płotach objęła Pani Halina Buiłek. Serdecznie gratulujemy.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia