W sobotę wielki finał „8 Wspaniałych”

W gminie Trzebiatów odbędzie się tegoroczny finał ogólnopolskiego konkursu „8 Wspaniałych”. W uroczystej gali w Mrzeżyńskim Centrum Sportu udział weźmie ponad 200 młodych wolontariuszy z całej Polski.
 

Już w piątek 8 czerwca do Trzebiatowa przyjedzie ponad dwustu finalistów etapów samorządowych konkursu „8 Wspaniałych”. To młodzi ludzie – wolontariusze, którzy na co dzień wspierają osoby potrzebujące pomocy.

Konkurs „8 Wspaniałych” ma już dwudziestoczteroletnią tradycję. Jego inicjatorem jest Fundacja „Świat na Tak”, która poprzez promowanie idei wolontariatu wspiera i kształtuje wzory postaw, bezinteresowne działania na rzecz wszystkich potrzebujących.

Podczas pobytu w gminie Trzebiatów na gości czekać będzie wiele atrakcji. Wśród nich rejs statkiem z portu Mrzeżyno, zwiedzanie Trzebiatowa i pokaz rekonstrukcji historycznej.
Uroczysta gala podsumowująca tegoroczną edycję konkursu odbędzie się w sobotę, 9 czerwca w Mrzeżyńskim Centrum Sportu. To tutaj nagrodzona zostanie finałowa ósemka najlepszych z najlepszych. Początek, godz. 19.00.
 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia