Udany start zawodników „Mokasyna” w Stargardzie

Bardzo dobry start zanotowali zawodnicy „Mokasyna” podczas Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego w biegach przełajowych.

Z zawodów, które odbyły się 2 marca w Stargardzie, podopieczni klubu „Mokasyn” wrócili wprawdzie bez medalu, ale wszyscy pobiegli naprawdę dobrze. Brawa należą się, tym bardziej że jeszcze kilka dni temu w większości startowali na hali i nie przygotowywali się do przełajów. A przełaje nie są dla mięczaków - nasi pokazali, że niezłe z nich twardziele.

Najlepiej zaprezentowali się:
Oliwia Przybylak – czwarta w biegu młodziczek na dystansie 2 kilometrów,
Dawid Bałasz - także czwarty w biegu juniorów młodszych na dystansie 3 kilometrów i
Paweł Wiktorowicz, który był piąty w biegu juniorów młodszych na dystansie 2 kilometrów. Z pozostałych reprezentantów klubu na wyróżnienie zasługują także: Nicola Balon – ósma w biegu młodziczek na 2 kilometry, Joanna Bujarowicz – dziewiąta biegu juniorek młodszych na dystansie 1,5 kilometra i Paulina Zdzięborska – jedenasta w najliczniej obsadzonym biegu na dystansie 1 kilometra młodziczek.

Warto też podkreślić, że kolejny raz swoich młodsze koleżanki i kolegów dopingowała wychowanka „Mokasyna”, obecnie piłkarka „Olimpii” Szczecin i reprezentantka kraju - Rokasana Ratajczyk. Bazyl - dziękujemy.

Sz.K./K.A.

 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia