Turniej dwójek dla Plasu

Niegościnne okazały się młode siatkarki gryfickiego Plasu. Sobotni turniej dwójek „Enea Mini Cup 2017” z cyklu Kinder+Sport będący eliminacjami do Mistrzostw Województwa rozegrany został w Gryf Arenie. Gryficzanki zajęły dwa miejsca na podium!

Zawody rozegrane zostały w systemie, w którym o zwycięstwie w meczu decydował jeden set rozgrywany do 25 punktów. Drużyna Plas II w pojedynku półfinałowym uległa nieznacznie Barnimowi I Goleniów 25:22. W drugim półfinale Plas I pokonał Golczewitę I Golczewo 25:14. W meczu o trzecie miejsce Plas II ograł Golczewitę I 25:22. W finale Plas I zagrał z drużyną Barnima I. Końcowy rezultat finałowego pojedynku to 25:18 dla Plas I. Do zakończenia eliminacji pozostał jeden turniej, który zostanie rozegrany w Goleniowie. Klasyfikacja końcowa turnieju w Gryficach: 1. GTS Plas I, 2. Barnim I Goleniów, 3. GTS Plas II, 4. UKS Golczewita I Golczewo , 5. UKS Golczewita II Golczewo, 6. Barnim II Goleniów, 7. Barnim V Goleniów, 8. GTS Plas III, 9. Barnim III Goleniów, 10. UKS Golczewita III Golczewo, 11. UKS Golczewita IV Golczewo, 12. Barnim VII Goleniów, 13. Barnim IV Goleniów, 14. GTS Plas V, 15. GTS Plas IV, 16. Barnim VI Goleniów.