Trwają zapisy na gryficką Noc Bibliotek. Liczba miejsc ograniczona

Turniej gier, zajęcia samoobrony dla detektywów i filmy z dreszczykiem dla bezsennych. To tylko kilka propozycji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gryficach na nadchodzącą Noc Bibliotek.

Tegoroczna Noc Bibliotek odbędzie się w sobotę, 9 czerwca. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 16.00 warsztatami tworzenia zakładek do książek oraz turniejem gier planszowych i logicznych (Dr. Tusz i Pentago) O godz. 18.00 nastąpi spotkanie z podróżnikiem Krzysztofem Petkiem, a o godz. 19.30 rozpoczną się zajęcia samoobrony dla detektywów. O godz. 21.00 wystartuje GRA MIEJSKA pt. Noc detektywów.

W drugiej części Nocy Bibliotek w Gryficach zaplanowane są seanse filmowe. Na początek, odbędzie się prezentacja filmu pt. „Tarapaty” w reż. Marty Karwowskiej – to o godz. 01.00. Natomiast o godz. 03.00 ruszy poranek horrorów, czyli filmy z dreszczykiem dla bezsennych.

Ilość miejsc ograniczona do 35 osób. Wymogiem uczestnictwa w wydarzeniu jest dostarczenie oświadczenia - zgody na udział w Nocy Bibliotek podpisanej przez opiekuna prawnego uczestnika/uczestniczki.

Zapisy na Noc Bibliotek prowadzone są do czwartku 7 czerwca pod nr. 887 337 555.

 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia