Szczęśliwy finał poszukiwań. 15-letnia Aneta odnaleziona

Poszukiwana od tygodnia Aneta została odnaleziona dziś w Kołobrzegu. Na trop dziewczyny i 33-latka, który z nią przebywał, policjantów naprowadził jeden z mieszkańców.

We wtorek 24 lipca Aneta Bartyzel wyszła z domu swojej siostry w Płotach i poszła na busa. Dziewczyna miała pojechać do domu. Nie wiadomo dokładnie dlaczego, zamiast do Wyszogóry (gm. Płoty), pojechała do Gryfic. Od tamtej pory nie było z nią żadnego kontaktu.

Przez kilka dni rodzina i policja szukali dziewczyny. Wszystkie ślady prowadziły do Kołobrzegu. 15-letnia Aneta miała tam przebywać w towarzystwie 33-letniego mężczyzny. Dziś, funkcjonariusze policji dzięki pomocy jednego z mieszkańców odnaleźli nastolatkę.

Informacje te potwierdza rodzina odnalezionej. – Tak, siostra się odnalazła. Wiem, że bardzo pomógł jeden z mężczyzn, który wczoraj i dzisiaj widział Anetę i tego chłopaka. On kontaktował się z policją i dzięki jego informacjom, policjantom udało się ją odnaleźć – przekazuje reporterce SuperPortalu24 Paweł Bartyzel, brat Anety. 

Para została odnaleziona w porcie jachtowym. Oboje zostali przewiezieni do komendy. Po Anetę do Kołobrzegu już pojechała rodzina. 

Na razie nie wiadomo czy w związku ze zniknięciem będą stawiane komukolwiek jakieś zarzuty. Policja prowadzi dalsze czynności w tej sprawie.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia