Studenci UTW zakończyli rok akademicki [ZDJĘCIA]

Zakończył się kolejny rok akademicki Gryfickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Z tej okazji w bibliotece zebrali się licznie seniorzy, którzy właśnie rozpoczynają wakacje.

Przez wiele miesięcy studenci z gryfickiego Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku działającego przy Miejskiej Bibliotece Publicznej, jak przystało na żaków, uczęszczali na zajęcia. Zdobywanie nowej wiedzy, z przyjemnością łączyli z dobrą zabawą. Wspólnie wyjeżdżali na wycieczki, brali udział w imprezach, również tych, których sami byli organizatorami, czy wychodzili do kina.

Jednak czas płynie nieubłagalnie i w końcu nadszedł moment na przerwę od nauki. I właśnie dziś (8 czerwca), w gryfickiej bibliotece, studenci zakończyli edukację. Podczas akademii, studenci otrzymali certyfikaty ukończenia roku akademickiego 2017/2018. Nie zabrakło podziękowań i miłych słów. Spotkanie umilił występ młodych muzyków ze szkoły muzycznej, a także wykład dr Lidii B. Sudakiewicz z Wydziału Humanistycznego Politechniki Koszalińskiej dotyczący historii powstania nazwisk. Po oficjalnym zakończeniu, na wszystkich czekał słodki poczęstunek.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia