Starostwo wydało oświadczenie w/s zatrudnienia radnego Janusza Ławruszko za 100 tysięcy złotych!

Faktycznie, SuperPortal24.pl złożył ofertę na obsługę medialną Powiatu Gryfickiego. Jednak stając w obliczu powyższych oskarżeń o próbę nacisku, jutro wycofamy naszą ofertę. Jednocześnie przykro nam, że wyżej podpisani radni rozumieją promocję Powiatu poprzez ukrywanie patologicznych praktyk, jakie wczoraj ujawniliśmy w rzetelnie przygotowanym materiale. Dodatkowo należy zauważyć, że w oświadczeniu przygotowanym przez Starostwo Powiatowe występuje nieścisłość. Pan Janusz Ławruszko rzeczywiście w poprzedniej kadencji był etatowym członkiem zarządu, jednak nie miał nic wspólnego z Zarządem Dróg. W budynku Powiatowego Zarządu Dróg miał jedynie swoje biuro, bo w urzędzie nie było miejsca. W obecnej kadencji etatowym członkiem zarządu został pan Jan Trafny, a nie pan Janusz Ławruszko. Aby zaspokoić apetyt radnego Ławruszki i zyskać jego poparcie stworzono dodatkowe miejsce pracy, za które podatnicy muszą zapłacić 100 000 złotych. I to zostało ujawnione. Dla wielu pachnie to zwykłą korupcją polityczną za publiczne pieniądze-jednak nie nam to oceniać, zapewne sprawdzi to prokuratura.

Korzystając z okazji, informujemy wszystkich naszych czytelników, że będziemy krytycznie patrzeć na działania wszystkich samorządów w naszym powiecie. Będziemy pisać o wszystkim, o sukcesach i o porażkach. Na pewno nie będziemy ukrywać patologii takich jak ujawniona wczoraj.

Polecamy nasz reportaż: UJAWNIAMY SKANDAL: Powiat musi znaleźć 100 tysięcy złotych na utrzymanie radnego Janusza Ławruszko!

Z poważaniem

Tomasz Krupecki

Redaktor naczelny.

 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia