Spotkanie z Tomaszem Sekielskim już dziś w Gryficach

Już dziś w gryfickiej bibliotece odbędzie się spotkanie z autorem głośnego filmu dokumentalnego pt. „Tylko nie mów nikomu” - Tomasz Sekielskim.

Tomasz Sekielski dwukrotnie spotka się z mieszkańcami powiatu gryfickiego. Pierwsze spotkanie odbędzie się już dziś w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gryficach. Początek, godz. 18.00.
Kolejnego spotkanie z dziennikarzem, reporterem, dokumentalistą, pisarzem; scenarzystą i reżyserem głośnego filmu dokumentalnego pt. „Tylko nie mów nikomu” zaplanowane jest na jutro (wtorek, 18 czerwca) w czytelni głównej Trzebiatowskiego Ośrodka Kultury. Podobnie jak w Gryficach spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00

Tomasz Sekielski – pomysłodawca i założyciel wydawnictwa „Od deski do deski” – dziennikarz śledczy, reporter, korespondent, pisarz i reżyser. Obecnie również wydawca. Jest twórcą wielu programów telewizyjnych (m.in. Prześwietlenie, Teraz My!, Czarno na białym, Po prostu), a także filmów dokumentalnych (m.in. Władcy marionetek). Jest autorem bestsellerowej trylogii „Sejf” oraz trylogii „SUSZA”, której ostatnia część ukaże się w 2019 roku. Wyróżniony prestiżowymi nagrodami: m.in. Dziennikarz Roku, Grand Press, Wiktory, Telekamery, Niptel. Przez dwa lata, w programie „Po prostu” na antenie TVP1 ukazywał się jego 45-minutowy reportaż nt. najważniejszych lub najbardziej kontrowersyjnych wydarzeń na świecie np. nt. morderstwa Litwinienki, kartele narkotykowe w Meksyku, problemy żołnierzy walczących na froncie na Ukrainie, obozy dla uchodźców (Calle), terroryzm itd. W 2017 roku zrealizował dla telewizji FOKUS cykl filmów dokumentalnych pt. „Teoria spisku”. Przy pracy nad tą serią odnalazł zagubione dowody ze śledztwa dotyczącego morderstwa premiera Piotra Jaroszewicza i jego żony Alicji.
Jego najnowszą produkcję „Tylko nie mów nikomu” obejrzało już ponad 22 mln 300 wyświetleń. Dokument o pedofilii wśród duchownych wywołał ogromne poruszenie i dyskusję, ale przede wszystkim ujawnił prawdę, o polskim Kościele katolickim.

 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia