Rodzinna tragedia! Wnuczek zaatakował nożem swoją babcię

Zarzut usiłowania morderstwa usłyszał 31-latek, który nożem zaatakował swoją babcię. Staruszka, w bardzo ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Wszystko rozegrało się wczoraj (niedziela 30 września) w Kukaniu (gm. Gryfice). Na jednej z posesji omal nie doszło do tragedii. W godzinach porannych 31-letni mężczyzna nożem zaatakował swoją 83-letnią babcię. Ofiara nożownika w ciężkim stanie została przetransportowana do gryfickiego szpitala, gdzie natychmiast poddana została operacji. 

- W tej sprawie zatrzymano mężczyznę, który został już przesłuchany w charakterze podejrzanego i jest w tej chwili do dyspozycji prokuratora. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa, w najbliższym czasie prokurator wystosuje wobec mężczyzny wniosek o tymczasowe aresztowanie – przekazuje w rozmowie z reporterką SuperPortalu24 Joanna Biranowska-Sochalska rzecznik Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Ze względu na prowadzone śledztwo, prokuratura nie mówi o szczegółach tego tragicznego zdarzenia. 31-latkowi za próbę zabicia babci grozi od 8 do 25 lat więzienia, a nawet dożywocie.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia