„Raczej same się nie zapakowały w worki i wsadziły do lodówki” - Co się dzieje w schronisku w Sosnowicach?

Martwe psy zostały znalezione w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach. Zwierzęta miały przebywać w lodówce. Sprawą zajmują się kamieńscy mundurowi. 

Czy w schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach (gm. Golczewo), dochodzi do znęcania się nad psami? Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim. 

Wszystko przez odnalezienie w lodówce służącej do przechowywania zwierząt martwych psów. Według informacji uzyskanych przez portal Kamieńskie.info, który jako pierwszy poinformował o sprawie, faktu śmierci zwierząt kierownikowi schroniska nikt nie zgłosił. – Raczej same się nie zapakowały w worki i wsadziły do lodówki – mówi jeden informatorów. 

- Dla mnie ta sytuacja nie mieści się w głowie. Postaramy się, wyjaśnić to zdarzenie jak najszybciej - mówiła dla Kamieńskiego.info Marta Tysiąc - Stępień. Kierownik Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt Sosnowicach 7 marca złożyła doniesienie na policji. O bulwersującej sprawie zamierza też poinformować prokuraturę. 

Od lat właśnie do schroniska w Sosnowicach trafiają bezdomne i odebrane od właścicieli psy z terenu gminy Gryfice. 

 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia