Przydatne: Znajdź groby swoich bliskich przez internet

Chcesz 1 listopada wybrać się na grób zmarłego, którego dawno nie odwiedzałeś i nie pamiętasz dokładnie miejsca? A może szukasz znajomego sprzed lat? Pomoże Ci w tym internetowa wyszukiwarka grobów osób, które zostały pochowane na trzebiatowskiej i obu gryfickich nekropoliach.

Jeśli znasz imię, nazwisko, datę urodzenia, zgonu lub sektor osoby, której grób zamierzasz odwiedzić, wyszukiwarka wskaże Ci szczegółowe dane o miejscu pochówku oraz wyświetli mapkę z dokładną lokalizacją.
Internetowa strona cmentarzy działa w systemie GROBONET i zawiera nie tylko informacje, na której nekropolii jest pochowany zmarły, ale również wskazuje sektor, rząd i numer grobu. Można tutaj także zapalić wirtualny znicz.
Elektroniczna baza danych zawiera informacje zarówno z cmentarza przy ulicy Broniszewskiej, jak i Jana Dąbskiego w Gryficach - http://cmentarz.zgk.gryfice.eu/grobonet/start.php

W tej bazie znajdziecie informacje dotyczące osób i ich miejscu pochówku na Cmentarzu Komunalnym w Trzebiatowie przy ulicy Kołobrzeskiej http://trzebiatow.artlookgallery.com/grobonet/start.php

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia