Przebudowa drogi Trzebiatów – Kłodkowo. Dodatkowy objazd dla mieszkańców!

Kłodkowo-Górzyca- Otok-Zacisze-Węgorzyn-Czaplin Wielki-Trzebiatów – tą trasą mieszkańcy wsi Kłodkowo i Wlewo będą mogli od poniedziałku dojechać do Trzebiatowa. Objazd związany jest z przebudową DW nr 109 na odcinku Trzebiatów – Kłodkowo.

Główna trasa objazdu dla osób chcących dojechać z Trzebiatowa do Gryfic prowadzić będzie przez DW 103 Trzebiatów-Cerkwica, a następnie DW 110 Cerkwica-Gryfice.
Jak informuje trzebiatowski magistrat, w którym dziś z inicjatywy burmistrza Józefa Domańskiego odbyło się spotkanie z przedstawicielami instytucji odpowiedzialnych za przebudowę, droga będzie całkowicie zamknięta do kwietnia tego roku. Następnie wprowadzony zostanie ruch wahadłowy. Mieszkańcy Trzebiatowa, którzy mieszkają przy wyjeździe do Gryfic (ul. Zagórska) będą mieli możliwość dostania się do posesji.

Na najbliższy poniedziałek zapowiedziane jest kolejne spotkanie w urzędzie. Tym razem władzie gminy wraz z dyrektorami firm transportowych będą omawiać najkorzystniejsze warunki przewozu mieszkańców dojeżdżających do pracy z miejscowości Kłodkowo-Wlewo do Trzebiatowa i Gryfic.

Przypomnijmy. Przebudowa blisko 25 km odcinka drogi z Trzebiatowa do Płotów ma potrwać do końca sierpnia 2020 roku. Realizowana w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-20 inwestycja pochłonie ponad 85 mln złotych.

Fot. Główna trasa objazdu z Trzebiatowa do Gryfic 

Fot. Wytyczony objazd dla mieszkańców wsi Kłodkowo oraz Wlewo 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia