Poznaliśmy pary czwartej rundy Pucharu Polski – derby w Niechorzu, wymagający rywale Sparty i Wichra

W szczecińskiej siedzibie Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej dokonano losowania par czwartej rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu. Wszystkie spotkania zostaną rozegrane obligatoryjnie w sobotę, 1 grudnia, o godzinie 13:00. Nie brakuje interesujących pojedynków.

Los po raz kolejny skojarzył ze sobą dwie drużyny z Powiatu Gryfickiego, na stadionie w Niechorzu grająca na co dzień w grupie północnej klasy A drużyna Wybrzeża Rewalskiego Rewal podejmować będzie czwartoligową Intermarche Regę Trzebiatów.  Gratka czeka kibiców w Brojcach, gdzie miejscowy Wicher zagra z trzecioligowymi rezerwami Pogoni Szczecin. Również na własnym terenie zagra Sparta, rywalem gryficzan będzie zespół Kluczevii Stargard grający w IV lidze.

Dokonano również losowania par piątej rundy. Zwycięzca pojedynku Wybrzeże – Rega rywalizować będzie z lepszym zespołem z pary  Kłos Pełczyce – Zorza Dobrzany , w razie awansu brojecki Wicher zmierzy się z Masovią Maszewo lub Gryfem Kamień Pomorski zaś Sparta Gryfice w przypadku ogrania stargardzian zagra z Piastem Karsko lub Hutnikiem Szczecin. Wszystkie pary można zobaczyć pod adresem http://zzpn.pl/images/IV_i_V_RUNDA_PUCHARU_POLSKI_ZZPN_2018_1.12.2018.pdf

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia