Połatali im drogę piaskiem. Dziś znowu mają wielkie dziury

Zaledwie kilka dni mieszkańcy jednej z gryfickich ulic cieszyli się naprawioną drogą. Pierwsze deszcze na nowo odkryły zasypane piaskiem dziury.
 

Mieszkańcy ulicy Bankowej w Gryficach od lat czekają na remont swojej ulicy. Kilkanaście dni temu, wyrwy na drodze, w ramach doraźnego łatania dziur, zasypane zostały piaskiem. Dziś nie ma już po nim śladu.

- Od dawna prosimy władze, żeby naprawili nam drogę. W 2018 roku jako mieszkańcy zebraliśmy podpisy z prośbą o remont i zanieśliśmy do burmistrza i przewodniczącego Rady Miejskiej. W odpowiedzi dostaliśmy informację, że naprawa naszej ulicy nie jest ujęta w budżecie na ten rok. Jedyne co zrobiono w naszej sprawie, to posypano dziury piaskiem, ale ten wypłukał pierwszy deszcz. Dziś znowu mamy dziury, w których można urwać koło, nie mówiąc już o wielkich kałużach, jakie tworzą się po opadach – mówi w rozmowie z reporterką SuperPortalu24 pani Urszula Jarecka.

Droga na ulicy Bankowej, jak mówi nasza rozmówczyni, prosi się o remont już od wielu lat. Mieszkańcy powoli tracą nadzieję, na to, że ich ulica w końcu doczeka się naprawy. – Jeszcze przed wyborami jeden z kandydatów na radnego mówił, że jak wygra, to będzie o nas pamiętał. Nic z tego. Drogi i chodniki na innych ulicach są dawno zrobione, a o nas zapomniano – mówi pani Urszula.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia