Podium w Połczynie-Zdroju

Na trzecim miejscu zakończyły rywalizację w VII Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju siatkarki Gryf Areny Plas Gryfice. Lepsze od gryficzanek okazały się tylko zawodniczki ze Zbąszynka i Słupska.

Trzydniowy turniej w Połczynie-Zdroju był dla gryfickich siatkarek dobrym sprawdzianem przed ćwierćfinałami Mistrzostw Polski. Najlepszą zawodniczką w barwach Plasu, zdaniem kolegium trenerskiego, została Nikola Szczepankiewicz. W klasyfikacji ogólnej zespół z Gryfic zajął 3 miejsce, patrząc jednak na klasyfikację kategorii wiekowej „młodziczki” zajął pozycję numer jeden. Wyniki siatkarek Plasu przedstawiają się następująco: GTS Plas – TPS Czarni Słupsk I 1:2 i 0:2, UKS Dójka Stąszew – GTS Plas 0:2, UKS Osiemnastka Szczecin – GTS Plas 0:2, GTS Plas – MLKS Sparta Złotów 2:1, GTS Plas – UKS Bukowe 29 Szczecin 2:1, MKS Mieszko Połczyn – Zdrój – GTS Plas 1:2, GTS Plas – SPS Zbąszynek 0:2. Klasyfikacja końcowa turnieju: 1. SPS Zbąszynek, 2. TPS Czarni Słupsk I, 3. GTS Plas Gryfice, 4. MLKS Sparta Złotów, 5. MKS Mieszko Połczyn-Zdrój, 6. UKS Bukowe 29 Szczecin, 7. KATS Alpat Gdynia, 8. UKS Morena Miastko, 9. MDK MKS Trzcianka, 10. UKS Dwójka Stąszew, 11. TPS Czarni Słupsk II, 12. UKS Osiemnastka Szczecin.