Pan Władysław Powroźnik świętował swoje 90-te urodziny

Pan Władysław Powroźnik z Karnic obchodził 90-te urodziny. Z tej okazji najserdeczniejsze życzenia zdrowia oraz wszelkiej pomyślności dla jubilata złożyli Wójt Gminy Karnice Lech Puzdrowski i pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Karnicach. 

Pan Władysław Powroźnik urodził się 16 listopada 1928 roku w Bogusławicach, gdzie mieszkał do 1996 roku. W latach młodości pracował zawodowo jako górnik w kopalni rudy żelaza pod Częstochową oraz kopalni uranu w Kowarach. Pan Władysław Powroźnik  po przejściu na emeryturę postanowił zamieszkać w rodzinnych stronach żony i w 1996 roku przeprowadził się wraz z nią do Karnic. Obecnie ma 5 dzieci, 11 wnucząt i 11 prawnucząt. Z okazji 90-tych urodzin Wójt Gminy Karnice Lech Puzdrowski wraz z pracownikami Ośrodka Pomocy Społecznej odwiedził dostojnego jubilata składając najserdeczniejsze życzenia.

Redakcja karnickie.info w imieniu swoim i czytelników również składa Panu Władysławowi najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, pomyślności oraz uśmiechu i chwil pełnych szczęścia w gronie najbliższych.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia