Narkotyki, dopalacze i krajanka tytoniowa w domu 62-latka!

Policjanci z Trzebiatowa zatrzymali 62-letniego mieszkańca gminy Trzebiatów, który posiadał znaczną ilość narkotyków. Oprócz marihuany, amfetaminy, tabletek ekstazy, kryminalni znaleźli w mieszkaniu mężczyzny 40 kg krajanki tytoniowej oraz dopalacze. Mężczyzna decyzją Sądu Rejonowego w Gryficach najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

W wyniku dokonanych ustaleń kryminalni z Trzebiatowa zatrzymali 62-letniego mieszkańca gminy Trzebiatów, który posiadał znaczną ilość środków odurzających.

Podczas prowadzonych działań funkcjonariusze znaleźli w mieszkaniu 62-latka ponad 600 gramów marihuany, 189 gram. amfetaminy, 28 tabletek ekstazy, 276 gramów dopalaczy oraz 40 kg krajanki tytoniowej.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i psychotropowych i nie przyznał się do zarzucanych mu czynów. W przeszłości był już karany z podobne przestępstwo. W działaniach wykorzystano psa do wykrywania zapachu narkotyków.

Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Gryficach, Sąd zastosował wobec zatrzymanego mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Za to przestępstwo 62-letniemu mieszkańcowi gminy Trzebiatów grozi do 10 lat więzienia.

podkom. Zbigniew Frąckiewicz KPP Gryfice 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia