MMA Fight Night Gryf Arena

Za nami gala "MMA Fight Night Gryf Arena 3 ", która odbyła się w sobotę 7 marca 2018r. Poniżej prezentujemy wyniki. 

Karta Wstępna:
Pierwszy pojedynek kategorii do 58 kg w formule grapplingu zmierzyła się gryficzanka Anna Jałocha (Przemol Boxing Team), niestety przegrała na punkty z zawodniczką Katarzyną Dudą (BJJ Panther Nowogard). W drugim pojedynku zawodnik "Przemol Boxing Team" Filip Kobylecki w kategorii do 61 kg w formule MMA podejmował zawodnika reprezentującego klub "Marcin Łazarz Academy" Grzegorza Stabacha. Pierwsza runda była bardzo zacięta i wyrównana, lecz to Stabach zwyciężył w drugiej rundzie poprzez poddanie rywala (duszenie gilotynowe). Fenomenalne zwycięstwo w trzeciej walce zanotował Maciej Ludwiczak reprezentujący klub "Nak Muay Rewal", jego rywalem był Jakub Wawrzyniak z klubu "Czerwony Smok", walka do 81 kg w formule K1, Ludwiczak zwyciężył w drugiej rundzie poprzez fantastyczny techniczny nokaut ( kolano na twarz).

Karta Główna:
Bardzo dobry wstęp zanotował Sebastian Szczerek (Przemol Boxing Team), który podejmował Dominika Spychalskiego z klubu "Marcin Łazarz Academy" pojedynek do 66 kg w formule mma w pierwszej rundzie kibice oglądali częste wymiany ciosów, natomiast w drugiej rundzie poprzez duszenie gilotynowe zwyciężył Szczerek. Kolejna walka już piąta tego wieczoru stoczyła się pomiędzy zawodnikiem reprezentującym "Przemol Boxing Team" Rafałem Janiszewskim, a Rafałem Deptą reprezentującym klub "GŁD Team Piła" pojedynek do 70 kg w formule mma, walka zakończyła się już w pierwszej rundzie, gdzie Depta sprowadził Janiszewskiego do parteru i zakończył tam walkę poprzez nokaut techniczny ( uderzenia w parterze). W następnej walce Damian Kobylecki (Przemol Boxing Team) zmierzył się z Gracjanem Wyroślakiem (GŁD TEAM PIŁA) pojedynek do 77 kg w formule mma , walka zakończyła się w ostatnich sekundach rundy. Kobylecki przegrał poprzez nokaut techniczny (ciosy w parterze), jego wyraz twarzy wskazywał niezadowolenie oraz niedosyt. Krwawy pojedynek stoczył Dawid Grygory (Nak Muay Rewal), który zmierzył się z Igorem Tuszyńskim (Czerwony Smok) w kategorii do 75 kg w formule K1. Walka trwała trzy rundy, kibice oglądali znakomite wymiany ciosów, lecz po trzech rundach niejednogłośnie na punkty zwyciężył Igor Tuszyński. W przedostatnim pojedynku Seweryn "Burza" Kucharski(Przemol Boxing Team) podejmował Damiana Chołuja (Marcin Łazarz Academy) w kategorii do 95 kg w formule mma. Bardzo wyrównany bój, w którym od pierwszej do trzeciej rundy trwała wymiana ciosów między zawodnikami. O werdykcie zdecydowały karty punktowe, gdyż obaj zawodnicy do końca walczyli o zwycięstwo. Zwycięsko z tej walki wyszedł zawodnik reprezentujący klub "Marcin Łazarz Academy" Damian Chołuj. Nadszedł czas na walkę wieczoru, w której Konrad "Konus" Dzinowagis reprezentujący klub "Przemol Boxing Team" w kategorii do 93 kg w formule mma podejmował zawodnika reprezentującego klub "MMA Berkut Arachion Olsztyn" Piotra Grażewicza. Gryficzanin przegrał w pierwszej rundzie poprzez nokaut techniczny (ciosy w parterze).
Sedzią ringowym był Piotr Michalak jeden z najbardziej znanych arbitrów MMA w Polsce.
Każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy puchar, jednym z wręczających puchary był Mateusz "Chińczyk" Rębecki. W przerwie między walkami występował zespoł szkoły tańca "TOP TOYS" oraz wokalista Igor Shchastlivy. Publiczność, także nie zawiodła i dopingowała swoich faworytów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie, a także wszystkim, którzy pomogli w organizacji gali !!

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia