„Miłosz” wśród laureatów Dnia Przedsiębiorczości

Gryficki ZSP im. Cz. Miłosza został laureatem 14. edycji Dnia Przedsiębiorczości w kategorii Najaktywniejsze Szkoły w „Dniu Przedsiębiorczości 2017”. Wręczenie wyróżnienia odbyło się podczas oficjalnej Gali w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

9 marca 2018 roku w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Przedsiębiorczości podsumowująca 14. edycję Dnia Przedsiębiorczości organizowanego przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydenta RP Andrzej Duda.

Na uroczystość przybyła Pani Anna Zalewska, Minister Edukacji Narodowej, która jako gość honorowy podkreśliła, że Dzień Przedsiębiorczości jest modelowym rozwiązaniem, pokazującym jak powiązać naukę w szkole z praktycznym doświadczeniem.

W 2017 roku w Dniu Przedsiębiorczości uczestniczyło prawie 36 tysięcy uczniów z 630 szkół oraz 36 tysięcy wolontariuszy z ponad 12 tysięcy firm i instytucji. We wszystkich edycjach programu wzięło udział 553 885 uczniów.

Komitet Honorowy Dnia Przedsiębiorczości wyłonił 23 laureatów. W kategorii Najaktywniejsze Szkoły w „Dniu Przedsiębiorczości 2017” tytuł laureata został przyznany Zespołowi Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach.

Na Gali Szkołę reprezentowali uczniowie Alesandra Załoga i Patryk Urbanowicz pod opieką pani Marty Zemełka – szkolnego koordynatora. Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach składa serdeczne podziękowania zakładom, instytucjom i urzędom, które gościły naszych uczniów podczas „Dnia Przedsiębiorczości 2017”.
 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia