Medale dla "Mokasyna" na zawodach LDK

5 medali (trzy złote i 2 brązowe) i mnóstwo „życiówek” - to dorobek blisko trzydziestoosobowej ekipy ” Mokasyna” Płoty biorącej udział w Zachodniopomorskich Zawodach LDK! Nestle Cup 2019.

Trzy złote, dwa brązowe medale i wiele „życiówek” – zaliczyli zawodnicy plotowskiego „Mokasyna” podczas tegorocznej edycji Zachodniopomorskich Zawodów LDK! Nestle Cup 2019.
W zawodach, które odbyły się w Szczecinie złote medale wywalczyły:

Nicola Balon - dwa w biegach płotkarskich – w biegu na 200 metrów przez płotki z czasem 32,33 i w biegu na 80 metrów przez płotki z czasem 12,98
oraz Paulina Zdzięborska w skoku wzwyż z wynikiem 150 cm.
Dwa brązowe krążki w skoku wzwyż „dołożyły” Magdalena Mączka i Małgorzata Pawłowska.

Blisko podium w swoich kategoriach były także :
Paulina Zdzięborska (4miejsce) i Zofia Bątkiewicz (5 miejsce) w biegu na 100 metrów, Natalia Bujarowicz (5 miejsce) w skoku w dal ze strefy, Oliwia Bajkowska (5 miejsce) w skoku w dal ze strefy i Dominika Trela (także 5 miejsce) w rzucie piłeczką palantową.

W towarzyszących zawodom LDK konkurencjom dodatkowym - bardzo dobry wynik - 15,21 w biegu na tzw. „wysokich” płotkach uzyskała Edyta Bielska. Nowe rekordy życiowe ustanowili także Dawid Bałasz i Paweł Wiktorowicz – odpowiednio 2.05,66 i 2.07,42. Dobre wyniki w biegach sprinterskich (choć przy zbyt dużym wietrze) nabiegała Joanna Bujarowicz. Wszystkim zawodnikom, szczególnie tym najmłodszym serdecznie gratulujemy.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia