Kultowa "Marysieńka" po 24 latach zostaje zamknięta...

Dla wielu ludzi restauracja Marysieńka w Lisowie to kultowe miejsce. Zamknięcie tego lokalu to przykra wiadomość.

Restauracja "Marysieńka" w Lisowie (gm. Płoty) pierwszych gości przyjęła 5 czerwca 1995 roku. Zlokalizowana przy drodze krajowej nr 6., cieszyła się dużym zainteresowaniem. Przez wiele lat w lokalu serwowane było smaczne, domowe jedzenie. Właśnie dlatego klienci wracali do restauracji. 

Po 24 latach funkcjonowania, w piątek 23 sierpnia 2019 roku lokal został zamknięty. Decyzja spowodowana jest otwarciem pierwszej nitki obwodnicy Płotów.

"W związku z otwarciem odcinka drogi S6, z przykrością informujemy, iż restauracja od jutra (tj. 23.08.2019) będzie nieczynna. W każdym razie nadal będziemy świadczyć usługi na imprezach okolicznościowych - więcej informacji pod nr tel. 913851644. P.S. DZIĘKUJEMY za 24 wspólne lata!" - czytamy na profilu Facebook-owym restauracji.

Właściciel "Marysieńki", z którym udało nam się chwilę porozmawiać, potwierdził, że lokal zostaje zamknięty. Nie jest to żadne zaskoczenie, bo cały zespół przygotowywał się do tego. Informacja o budowie S6 była już 3 lata temu. Aktualnie kuchnia "Marysieńki" świadczy usługi kateringowe i organizuje imprezy okolicznościowe. Wkrótce, być może, restauracja powstanie w innym miejscu.

 

 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia