Kto chce tu handlować? Za darmo!

Powiat Gryficki ogłosił konkurs na wzięcie w nieodpłatne użyczenie przestrzeni w celu prowadzenia punktu gastronomicznego na Kąpielisku Miejskim. Teren pod usługę przekazany zostanie za darmo temu przedsiębiorcy, który dodatkowo przedstawi ciekawą propozycję organizacji bezpłatnych atrakcji o charakterze sportowo-rekreacyjnym skierowanych do mieszkańców.

Prace modernizacyjne przy popularnym gryfickim „stawku” idą pełną parą. Jego otwarcie planowane jest już w lipcu. Na mieszkańców, którzy będą odwiedzać kąpielisko, czekać będzie m.in. miejsce na ognisko i ławy piknikowe, kurtyny wodne, miejsce do siatkówki i plac zabaw dla najmłodszych. Planowane jest także otwarcie punktu z małą gastronomią. 

W związku z tym, że inwestycja jest realizowana ze środków Unii Europejskiej i Powiat Gryficki przez pięć lat nie może czerpać z niej żadnych korzyści, teren na którym miałby taki punkt powstać, przekazany zostanie nieodpłatnie. Przedsiębiorca, który poprowadzi na kąpielisku działalność gastronomiczną, wyłoniony zostanie w ramach ogłoszonego przez Powiat Gryficki konkursu.

– Zbieramy oferty od osób, które chciałyby w tym miejscu postawić taki punkt. W ofercie należy dodatkowo przedstawić swoją propozycję na organizację bezpłatnych atrakcji o charakterze sportowo-rekreacyjnym skierowanych do tych mieszkańców, którzy będą korzystali z kąpieliska – informuje Przemysław Kowalewski dyrektor Powiatowego Centrum Sportu i Rekreacji.

Chętni swoje oferty mogą składać do 25 czerwca w sekretariacie Starostwa Powiatowego w Gryficach.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, kąpielisko przy ulicy Nowy Świat w Gryficach otwarte zostanie dla mieszkańców 1 lipca. Miejsce rekreacji czynne będzie codziennie w godz. 10.00 – 18.00 i tak do 15 września br.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia