Kolejny plac zabaw do naprawy…

Wystające z huśtawek śruby ocierają się o ciało bujających się dzieci – mówi jedna z matek, która narzeka, na zniszczony plac zabaw dla dzieci na brojeckim osiedlu.

Kolejni rodzice skarżą się na plac zabaw. Tym razem problem dotyczy Brojc, a dokładnie tutejszego osiedla. - Usterki były wielokrotnie zgłaszane do urzędu gminy, jednakże jedyne co udało się zorganizować to dowóz piasku do piaskownicy – informuje naszą redakcję jedna z matek. Większość elementów placu jest uszkodzona lub niekompletna, a dzieci, jak mówi kobieta, korzystając z huśtawki, zahaczają ciałem o wystające śruby.

Jak informuje reporterkę SuperPortalu24 wójt Brojc, wszystkie place zabaw na terenie gminy są sukcesywnie sprawdzane i naprawiane. Ten również zostanie odnowiony. – W ostatnim czasie zajmowaliśmy się placami przy parku w Brojcach, w Smokęcinie, Mołstowie i Uniestowie. Uszkodzone elementy były naprawiane i malowane. Tym na osiedlu zajmiemy się już po dożynkach, czyli w przyszłym tygodniu – obiecuje Stanisław Gnosowski.
 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia