Kolejne zwycięstwa tancerzy z Top Toys

Tancerze ze szkoły tańca Top Toys mogą pochwalić się kolejnymi sukcesami. Te przyniosły im Mistrzostwa Polski Fitness Dzieci, które odbyły się w Poznaniu.

26 i 27 maja br. w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Polski Fitness Dzieci - najważniejsze zawody w roku. Podopieczni Mai Kwiatkowskiej i Macieja Orłowskiego ze Szkoły Tańca Top Toys uplasowali się na wysokich pozycjach.

Julia Matera zdobyła tytuł Mistrzyni Polski w kategorii wiekowej do lat 8 - Julia Matera. Wygrana przyniosła młodej tancerce awans na Mistrzostwa Świata Fitness, które odbędą się w Słowacji. Tytuł drugiego wicemistrza w kategorii do lat 12 wywalczył Jan Sadowski. Z kolei 4 miejsce do lat 8 zdobyła Lena Chrobak. Podczas mistrzostw wyróżnienie zdobyła również Julia Sadowska.