„Kler” w Kapitolu – ruszyła przedsprzedaż biletów

Tylko w ciągu pierwszych trzech dni ten film obejrzało blisko milion widzów. „Kler” Samrzowskiego, wkrótce będzie można zobaczyć także w Gryficach. Bilety na seans są już do nabycia.

Ostatni film Wojciecha Samorzowskiego wzbudza liczne kontrowersje i pobija rekordy oglądalności. Tylko przez weekend „Kler” obejrzało już 935 357 widzów, co oznacza, że było to najlepsze otwarcie w historii polskiego kina na przestrzeni ostatnich 30 lat.

„Kler” na ekrany gryfickiego kina Kapitol, wejdzie dokładnie dwa tygodnie od jego oficjalnej premiery. Chętni do obejrzenia filmu już mogą kupować bilety.

- Przedsprzedaż biletów na „Kler” ruszyła wczoraj. Zainteresowanie filmem oczywiście jest. Bilety na seanse już się sprzedają. Film na naszym ekranie będzie emitowany przez dwa tygodnie – informuje Izabela Malicka z CRR „Kapitol” w Gryficach.

Na ekranach gryfickiego kina „Kler” będzie można obejrzeć od 12 do 25 października. Z wyjątkiem poniedziałku, seanse odbywać się będą dwa razy dziennie w godz. 17.00 i 19.30.
 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia