Kierowca zasnął za kierownicą? Zderzenie na krajowej szóstce!

Kierowca osobowego Audi najprawdopodobniej zasnął za kierownicą. Tylko dzięki czujności kierowcy busa udało się uniknąć czołówki. To cud, że nie doszło do tragedii.

Wszystko wydarzyło się przed godziną ósmą na Drodze Krajowej nr 6 na granicy powiatu gryfickiego i kołobrzeskiego w okolicach miejscowości Pniewo i Skrzydłowo . Osobowe Audi jechało w kierunku Koszalina. Z przeciwnej strony w kierunku Szczecina jechał bus marki Citroen. W pewnym momencie Audi zjechało na przeciwległy pas, dlatego kierowca busa, usiłując uniknąć czołówki, wjechał do rowu. Audi zahaczyło o bok busa, urywając w nim koło. Chwilę później na rozrzucone części uderzonych pojazdów, wjechał rozpędzony osobowy Opel, który uszkodził miskę olejową.

Na miejscu zdarzenia był nasz fotoreporter, który rozmawiał z uczestnikami tego zdarzenia. Kierowca Audi twierdzi, że zasnął za kierownicą, bo był zmęczony długą podróżą. Z jego relacji wynika, że przejechał 1500 kilometrów. Jak podaje Ochotnicza Straż Pożarna w Rymaniu kierowca Audi został przewieziony do szpitala. 

Na miejscu zdarzenia mogą wystąpić utrudnienia w ruchu, które potrwają do godziny 11:00.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia