Jutro spotkanie informacyjne dotyczące Programu Społecznik 2018

Spotkania organizowane są w celu przedstawienia idei Programu Społecznik 2018 jako narzędzia wsparcia inicjatyw organizacji pozarządowych oraz środowisk nieformalnych.

- Z dniem 21 marca 2018 r. rozpoczęliśmy realizację 2. edycji Programu Społecznik w ulepszonej, innowacyjnej formule, podzielonej na 2 filary. Pierwszy to kontynuacja Programu zrealizowanego w 2017 r., czyli przeprowadzenie naboru wniosków na mikrodotacje, w którym wnioskodawcy będą mogli się starać o 3 000 zł na realizację oddolnych inicjatyw. Drugi filar to innowacyjna forma wojewódzkiego budżetu obywatelskiego, w ramach którego mieszkańcy regionu będą mogli w głosowaniu wybrać najlepszą inicjatywę obywatelską do 10 tys. zł - informują urzędnicy z Urzędu Marszałkowskiego.

Podczas spotkania animator Operatora Programu Społecznik - Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego wyjaśni też, w jaki sposób wypełnić wnioski w ramach Społecznika.

W spotkaniach udział wezmą Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz i Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Jarosław Rzepa.

Spotkanie informacyjne odbędzie się jutro, 5 kwietnia br. o godz. 9:30 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Gryficach (Zwycięstwa 37).

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia