III Piknik Rodzinny z Towarzystwem Miłośników Rzeki Regi [ZAPROSZENIE]

Towarzystwo Miłośników Rzeki Regi już po raz trzeci zaprasza na integracyjny piknik rodzinny. Impreza połączona będzie z Dniem Dziecka i odbędzie się w sobotę, 1 czerwca w gospodarstwie agroturystycznym w Grądach nad Mołstową.
 

Wspólna zabawa, atrakcje dla najmłodszych z okazji ich święta, wędkowanie i sprzątanie brzegów rzeki Mołstowej. To propozycja Towarzystwa Miłośników Rzeki Regi na wspólne spędzenie sobotniego popołudnia 1 czerwca w gospodarstwie agroturystycznym u państwa Bobkiewiczów w Grądach nad Mołstową. Organizatorzy imprezy zapraszają wszystkich wędkarzy wraz z rodzinami.

- Przewidziane super nagrody, ekstra jedzonko, przyjazna atmosfera, pokaz łowienia na sztuczną muchę, konkursy dla najmłodszych, konkurs rzutów, zwiedzanie zabytkowej elektrowni wodnej, a to wszystko w jednym miejscu – informują organizatorzy imprezy.

Wpisowe na imprezę wynosi 40 złotych. Opłata dokonywana będzie na miejscu zbiórki. Dla kobiet i dzieci wstęp wolny. Więcej informacji pod nr tel. 506-012-739, 501-564-988, 693-787-066.

 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia