Gryficki basen podsumował rok... Jaka była frekwencja?

Po czterech latach swojego funkcjonowania pływalnia przy ulicy Sienkiewicza wciąż cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców Gryfic i sąsiednich gmin. Tylko w minionym roku basen odwiedziło ponad 60 tys. osób.
 

Wraz z końcem roku, gryficka pływalnia podsumowała ostatnie 12 miesięcy funkcjonowania. Jak się okazuje, przez cały 2018 rok z basenu skorzystało ponad 60 tys. klientów, z czego 17 337 dzieci z gryfickich szkół w ramach lekcji wychowania fizycznego.

- Tak wysoka ilość odwiedzin naszej pływalni oczywiście bardzo nas cieszy, tym bardziej iż w ostatnim roku nie można było narzekać na brak słońca i ciepłych dni co sprzyjało bardziej aktywnemu wypoczynkowi na akwenach otwartych. To tylko potwierdza, że tego typu obiekt jest w naszej gminie potrzebny – mówi w rozmowie z reporterką SuperPortalu24 kierownik gryfickiej pływalni Łukasz Uldynowicz.

Na to, że chętnie korzystamy z basenu, wpływają z pewnością przyciągające ceny. – Pomimo ostatnich podwyżek wciąż mamy atrakcyjne ceny. Poza tym bardzo dbamy o standardy i bezpieczeństwo na obiekcie, co także powoduje, że klienci do nas wracają – informuje Ł. Uldynowicz.

Pływalnia cieszy się popularnością nie tylko wśród samych mieszkańców Gryfic. Z basenu chętnie korzystają także mieszkańcy innych gmin naszego powiatu, a także powiatów ościennych, m.in. kamieńskiego i łobeskiego. W sezonie letnim na pływalni można spotkać mieszkańców z całej Polski, którzy odwiedzali to miejsce przy okazji letniego wypoczynku w naszym regionie.

Gryficka pływalnia została oddana do użytku w październiku 2014 roku. Od tego czasu z obiektu skorzystało blisko 279.000 osób.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia