Grali o Puchar Starosty

W minioną sobotę w gryfickiej hali widowiskowo-sportowej Gryf Arena rozegrany został IV Majowy Turniej Piłki Siatkowej kobiet i mężczyzn o puchar Starosty Gryfickiego Kazimierza Sacia. Rywalizacja drużyn zarówno męskich jak i żeńskich zakończyła się zwycięstwami gospodarzy.

Turniej oficjalnie Sekretarz Powiatu Gryfickiego Stanisław Hołubczak. W turnieju męskim wzięły udział drużyny z Reska, Viking Rymań, Gryf Gryfice oraz Gmina Gryfice. Zespoły rywalizowały systemem każdy z każdym do dwóch zwycięstw w setach. W turnieju kobiet rywalizacja przebiegała w dwóch grupach. W grupie A zagrały PLAS Gryfice, Wiecznie Młode Poznań i Politechnika Koszalin. W grupie B mierzyły się ekipy Gryf Arena Gryfice, Wiking Rymań oraz Janeczki Resko. Najlepsze drużyny z grupy A i B zagrały o pierwsze miejsce w turnieju.
W meczu o pierwsze miejsce spotkały się drużyny Politechniki Koszalin oraz Gryf Arena Gryfice. Lepsza postawa w końcówce setów zawodniczek Gryf Areny pozwoliła na zwycięstwo w meczu oraz całym turnieju. W turnieju mężczyzn najlepsi okazali się zawodnicy Gryfa Gryfice, którzy wygrali swoje wszystkie mecze.

Wyniki turnieju: Kobiety: 1. Gryf Arena Gryfice, 2. KU AZS Politechnika Koszalin, 3.Janeczki Resko, 4. Wiecznie Młode Poznań, 5. PLAS Gryfice, 6. Wiking Rymań

Mężczyźni: 1. Gryf Gryfice, 2. Wiking Rymań, 3. Resko, 4. Gmina Gryfice

źródło: facebook.com/GryfArenaGryfice

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia