Eksperci porozmawiają z seniorami o bezpieczeństwie na gryfickich drogach [ZAPROSZENIE]

Komenda Powiatowa Policji w Gryficach zaprasza wszystkich seniorów na spotkanie z policjantami i ekspertami ruchu drogowego. "Porozmawiamy na tematy bezpieczeństwa na gryfickich drogach i zagrożeń tam występujących. Organizatorem przedsięwzięcia są: Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Ministerstwo Infrastruktury, patronem akcji jest Policja"- czytamy w zaproszeniu skierowanym do seniorów.

W piątek 28 czerwca 2019 roku o godz. 15:00 w hali widowiskowo-sportowej „Gryf Arena” w Gryficach przy ul. M.J. Piłsudskiego 35 odbędzie się spotkanie-warsztaty w ramach akcji informacyjno-edukacyjnej pn. „Senior na drodze-pamiętaj o bezpieczeństwie”.

Zaproszenie skierowane jest szczególnie do osób starszych, a celem akcji jest kształtowanie prawidłowych postaw i zachowań wśród uczestników ruchu drogowego powyżej 60 roku życia, budowanie poczucia współodpowiedzialności za bezpieczeństwo swoje i innych na drodze oraz wzrost świadomości społecznej w zakresie bezpiecznego zachowania na drodze.

Organizatorem przedsięwzięcia są Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Ministerstwo Infrastruktury, natomiast patronem akcji jest Policja.

Policja zachęca do przyjazdu rowerem, zapraszając na bezpłatny jego przegląd oraz doposażenie w światła i odblaski.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia