Dziesięć par małżeńskich z medalami od Prezydenta Polski Andrzeja Dudy [ZDJĘCIA]

Wczoraj (20.03.) w Restauracji 32 Motel w Gryficach odbyła się uroczystość wręczenia medali „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie" 10 parom małżeńskim.

Jubilatami, którzy zaszczycili swoją obecnością byli:

Szerszeń Jerzy i Marianna

Wysoccy Helena i Stanisław

Żurek Wiesława i Leopold

Ledachowicz Maria i Józef

Więckowicz Zenona i Jan

Sawiccy Krystyna i Mieczysław

Maciejewscy Regina i Czesław

Chmielowicz Maria i Franciszek

Kij Halina i Edward

Kowalscy Aleksandra i Stanisław

Dostojnych Jubilatów powitał burmistrz Gryfic Andrzej Szczygieł oraz z-ca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Luiza Kowalska, dziękując za przyjęcie zaproszenia oraz składając najlepsze życzenia szacownym Jubilatom. Burmistrz Gryfic wyraził słowa uznania pod adresem dostojnych gości, podziękował za godne i długie pożycie małżeńskie, za piękny przykład dla młodego pokolenia. - Jesteście Drodzy Jubilaci - wzorem i autorytetem pod wieloma względami. Daliście z siebie wiele rodzinie i społeczeństwu, zarówno wychowując swoje dzieci na dobrych obywateli, jak i pracując na rzecz całej społeczności i dziś mam zaszczyt podziękować Wam za to - mówił Burmistrz.
Następnie Burmistrz dokonał aktu dekoracji Jubilatów Medalami Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz wręczył pamiątkowe gratulacje i kwiaty.
Podczas uroczystości jubilatom towarzyszyli ich bliscy oraz przyjaciele, a uroczyste spotkanie upłynęło w miłej i radosnej atmosferze.

Źródło: tekst i zdjęcia: Urząd Miejski w Gryficach.

 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia