Dwaj koledzy zamontowali kamerę w centrum Trzebiatowa. Możecie podglądać obraz na żywo!

W Trzebiatowie na jednym z budynków w samym centrum miasta zainstalowana została kamera, która transmituje w internecie obraz na żywo. To pomysł dwóch mieszkańców Trzebiatowa i Mrzeżyna, którzy aktualnie testują swój pomysł.

W internecie w serwisie Youtube można oglądać na żywo to, co dzieje się na trzebiatowskim rynku. Dwóch kolegów z Trzebiatowa i Mrzeżyna zainstalowało kamerę na jednej z kamienic w centrum miasta. – Na razie robimy to testowo, chcemy zasięgnąć opinii innych, czy to w ogóle ma sens i czy jest potrzebne – przekazuje naszej redakcji Krzysztof Wasilewski, który wspólnie z Marcinem Nowakowskim testuje pomysł kamery w centrum Trzebiatowa. – Teraz testujemy tylko nasz pomysł, kamera zostanie tylko na kilka dni. Docelowo kamera na stałe miałaby zostać uruchomiana od wakacji. Lepszy model kamery i lepszy serwer do transmisji obrazu na żywo – opowiada pan Krzysztof.

Obraz z kamery można zobaczyć tu:

https://www.youtube.com/watch?v=mMHWe4egZgg&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0DVysay2LiKjgduxzfQ4gAGg37a4Fdf72aG1qCa3kWo0STwM8R4_Q5ZSQ 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia