Drużynowe Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym

Agata Domańska, Natalia Pańko i Sandra Kleczkowska zajęły 12 miejsce w Polsce w Finale Drużynowych Mistrzostw Polski w tenisie stołowym w Rawie Mazowieckiej.

Agata Domańska kl. III LPG, Natalia Pańko kl. II LMS i Sandra Kleczkowska kl. III TE, z gryfickiego „Miłosza” uczestniczyły w Finale Drużynowych Mistrzostw Polski w tenisie stołowym w Rawie Mazowieckiej. W zawodach wystartowały drużyny, które po całorocznych rozgrywkach wywalczyły tytuły mistrzyń swoich województw.

Ze względu na dużą ilość drużyn startujących w Finale – 16 drużyn żeńskich i 17 drużyn męskich, rozgrywki przeprowadzone zostały na dwóch salach. Wszystkie spotkania, jakie rozegrały tenisistki z Gryfic, były bardzo trudne, poprzeczka zawieszona została przez przeciwniczki bardzo wysoko. Wystarczy nadmienić, że wśród uczestniczek rozgrywek znajdowały się dwie najlepsze juniorki w Polsce oraz zawodniczki Kadry Narodowej.

W tej doborowej stawce, po dwudniowych zmaganiach reprezentantki „Miłosza” zajęły 12 miejsce w Polsce.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!