Chcieli ukraść wodomierz wylali 80 tysięcy litrów wody!

Złodzieje, którzy próbowali okraść pewien dom jednorodzinny to totalni idioci. Podczas próby wykręcenia wodomierza uszkodzili zawór i woda zaczęła wylewać się na podłogę. Złodzieje spanikowali i uciekli!

Złodzieje włamali się do domu jednorodzinnego położonego w jednej z wiosek w gminie Płoty. Dom stał pusty, bo rodzina, która go zamieszkiwała, przebywa aktualnie gdzie indziej. Rabusie, którzy postanowili splądrować cudze mieszkanie, wyłamali drzwi i w ten sposób weszli do środka. Bandyci byli bezwzględni, brali wszystko, co cenne, co można sprzedać choćby na złomie. Byli tak pazerni, że przy próbie wykręcenia wodomierza znajdującego się w piwnicy coś poszło nie tak i uszkodzony został zawór. Zaczęła lecieć woda, a rabusie najprawdopodobniej wystraszyli się i uciekli. I właśnie w ten sposób przez kilka dni woda zalewała piwnicę.

Dziś, właściciel domu musiał odwiedzić stare mieszkanie i przypadkowo odkrył, co się stało. Na miejsce przyjechali strażacy, którzy wypompowali wodę z zalanej piwnicy. Okazało się, że łącznie z rury wylało się 800 hektolitrów wody.

 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia