Będzie remont przedszkola "w parku"

Radni zabezpieczyli 30 tys. złotych na remont przedszkola "w parku". Dostosowanie obiektu do obowiązujących norm pozwoli na przyjęcie kilkudziesięciu maluchów.

Jakiś czas informowaliśmy o zdenerwowanych rodzicach, którzy martwili się, że obecny budynek Przedszkola nr 1, po przeniesieniu placówki do nowoczesnego obiektu przy ulicy Klonowej, zostanie zamknięty. Dziś wiadomo już, że tak nie będzie.

Wkrótce w budynku w parku przeprowadzony zostanie remont, dzięki czemu przedszkole będzie mogło nadal funkcjonować. Na ten cel w budżecie gminy zabezpieczono 30 tys. złotych.
- Parter budynku zostanie wyremontowany, tak aby poprawić komfort i bezpieczeństwo dzieci. Jakie prace dokładnie zostaną przeprowadzone, określi rzeczoznawca – informuje reporterkę SuperPortalu24 Jan Daniłów dyr. Zespołu Placówek Oświatowych w Gryficach.

Jak przekazuje J. Daniłów, w przedszkolu będą funkcjonowały dwie grupy. Znajdzie się w nich miejsce dla około 40 dzieci. Będą to te maluchy, które wcześniej nie zostały przyjęte do oddziałów przedszkolnych i przedszkoli.
 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia