8 marca Dzień Kobiet. Nie zapomnij o kwiatku...

Dziś 8 marca - Dzień Kobiet. Zgodnie z tradycją najlepszym prezentem dla pań z okazji ich święta są kwiaty. Te szybko znikają z kwiaciarni i straganów. Panowie kupują głównie róże i tulipany.

8 marca to święto wszystkich kobiet. Panowie obdarowują swoje panie podarunkami. Nieważna cena prezentu - liczy się gest i pamięć. Może to być kwiatek lub mała uprzejmość i pamięć. Tradycyjnie, nieodłącznym prezentem z okazji Dnia Kobiet są kwiaty. Mężczyźni już od samego rana odwiedzają kwiaciarnie i stragany, aby je zakupić. 

- Pierwszych klientów mieliśmy już po godzinie 6 rano. W sprzedaży mamy kwiatki pojedyncze to są tulipany i róże. Przygotowaliśmy też bukiety kwiatów, które kupują bardziej wymagający panowie. Ceny wahają się od trzech złotych za sztukę do trzydziestu złotych właśnie za bukiet - tłumaczy pan Zenon z hurtowni kwiatów w Gryficach, który od rana sprzedaje kwiaty w centrum miasta.

Dziś panowie pamiętają o wszystkich kobietach. Kupują kwiaty nie tylko dla swoich żon, narzeczonych, czy matek, ale również koleżankom z pracy. – Jak co roku pamiętam o wszystkich kobietach. Zakupiłem dwanaście róż, które wręczę koleżankom z pracy. Dla żony będzie bukiet kwiatów – mówi pan Paweł.

Z okazji Dnia Kobieta redakcja SuperPortalu24 również życzy wszystkim Paniom wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń!

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia