50 lat minęło, czyli małżeńskie złote gody...

17 par małżeńskich, które wspólnie przeżyły 50 lat, świętowało złote gody. Dostojni jubilaci otrzymali medale i listy gratulacyjne od prezydenta Polski.

W Motelu 32 w Gryficach odbyła się dziś wyjątkowa uroczystość. 17 par małżeńskich z gminy Gryfice i Brojce świętowało jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Z okazji tak zwanych złotych godów dostojni jubilaci otrzymali medale nadane przez Prezydenta RP „Za długoletnie pożycie małżeńskie” oraz listy gratulacyjne, które wręczyli burmistrz Gryfic Andrzej Szczygieł oraz wójt Brojc Stanisław Gnosowski.

W gminie Gryfice złote gody obchodziło 14 par małżeńskich. Wśród nich byli państwo: Jadwiga i Edward Biernaccy, Zofia i Henryk Jankowscy, Leonarda i Jan Błysz, Marta i Sławoj Wiesetek, Bronisława i Antoni Gorzelak, Wanda i Jan Misiejuk, Bronisława i Władysław Sobczak, Wiesława i Stefan Grzybowscy, Irena i Stanisław Budnik, Teresa i Wojciech Klupp, Krystyna i Wacław Dąbrowscy, Jadwiga i Stanisław Hoderny, Wiesława i Stanisław Domżał oraz Maria i Zenon Nowak.

Wśród dostojnych jubilatów z terenu gminy Brojce znaleźli się państwo: Józefa i Bronisław Szałamacha, Zofia i Stanisław Waszak oraz Irena i Zdzisław Mazur.

Po oficjalnych uroczystościach jubilaci, którym towarzyszyła najbliższa rodzina, zostali zaproszeni na wspólny posiłek. Był to czas na rozmowy i wspomnienia o początkach ich znajomości i wspólnym życiu w małżeństwie.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia