27. finał WOŚP w powiecie gryfickim. Zobacz najdroższe licytacje!

Fotel burmistrza Płotów – to najdroższa rzecz w powiecie gryfickim, wylicytowana podczas niedzielnego 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sprawdziliśmy, jakie aukcje we wszystkich czterech sztabach zostały sprzedane za największe pieniądze.

W minioną niedzielę Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w Gryficach, Płotach, Mrzeżynie i Karnicach. Oprócz wolontariuszy, którzy przez cały dzień zbierali datki do puszek, odbywały się także licytacje, z których pieniądze zasiliły konto fundacji WOŚP.

W Płotach najdrożej, bo aż za 2 tys. złotych zlicytowano fotel burmistrza Radosława Mackiewicza. Również w Karnicach fotel wójta Lecha Puzdrowskiego został najdrożej wylicytowany. Zapłacono za niego 1,5 tys. złotych. W Gryficach w czasie licytacji najwięcej zapłacono za kryształowe serce i maskotkę – 850 złotych. Tu warto dodać, że sztab WOŚP w Gryficach prowadzi jeszcze aukcje na allegro – tu do wylicytowania są m.in. fotel burmistrza, czy przejazd w kabinie maszynisty Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej. Z kolei w Mrzeżynie najdrożej, bo za 350 złotych zlicytowano certyfikat 6. Mrzeżyńskiego Biegu z Jackiem Kabatą.

W powiecie gryfickim podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udało się zebrać 115 710,34 zł. 

Sztab GRYFICE: 49 030,18 zł.

Sztab PŁOTY: 27 913,00 zł. 

Sztab MRZEŻYNO: 15 424,94 zł.

Sztab KARNICE: 23 342,22 zł.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia