27. finał WOŚP. W Gryficach idą na rekord!

Kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 roku. Oprócz wrzucenia pieniędzy do puszki, WOŚP można wesprzeć w bardziej aktywny sposób. W Gryficach chcą pobić rekord.

Gryficki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy prowadzi stacjonarną rekrutację wolontariuszy. Rekrutacja odbywa się w sztabie WOŚP (Dom Pracy Twórczej przy ul. Kamienna Brama 1). Dołączyć do wolontariuszy będzie można jeszcze w dniach:

02.01 (środa) - 13:30-15:30
03.01 (czwartek) - 13:00-14:30

Wspomóc WOŚP mogą także przedsiębiorcy. Wystarczy, po wcześniejszym złożeniu odpowiedniego formularza, założyć Sztabową Puszkę Stacjonarną w firmie (sklep, restauracja, instytucje kultury itd.) i już zbierać pieniądze. Więcej informacji jak tego dokonać można uzyskać poprzez stronę fb.com/WOSPGryfice lub mail: wosp.gryfice@gmail.com.

Podczas 27. finału WOŚP gryficki sztab, którego wolontariuszy już po raz kolejny spotkać będzie można zarówno w Gryficach, jak i w Brojcach, chce pobić rekord. - Chcemy, by nasz finał był trochę inny niż poprzednie - chcemy skupić się jeszcze bardziej na współdziałaniu, pokazywaniu lokalnych talentów. Dlatego już teraz osoby, które chciałyby się zaprezentować, zachęcamy do kontaktu z nami! Zdradzimy również, że w tym roku będziemy chcieli podjąć próbę pokonania rekordu największej liczby osób skupionych na obszarze finałowego serca – przekazuje Paweł Kamiński, szef gryfickiego sztabu WOŚP.

W 2019 roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 27. Wielki finał WOŚP odbędzie się 13 stycznia. Jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia